Firma BETACHEM GALWANOTECHNIKA rozpoczęła działalność w roku 1994 jako wyspecjalizowany zakład usługowy nastawiony na zadania, których nie mogły realizować przemysłowe galwanizernie. Zasada, że każde zlecenie realizowane będzie na podstawie własnych rozwiązań technologicznych, zaowocowała szybkim opracowaniem kilku nowych technologii oraz ulepszeniem wielu innych.  Pozwoliło to pogłębić dotychczasową teoretyczną wiedzę wyniesioną z Instytutu Mechaniki Precyzyjnej o niezbędny praktyczny wymiar. Kiedy więc trafili do naszej firmy galwanotechnicy z pytaniami dotyczącymi prowadzonych procesów, często dysponowaliśmy już gotowymi rozwiązaniami. W końcu ktoś zapytał: “skoro wiecie, jak to robić, dlaczego nie zaczniecie produkować własnych dodatków dla galwanotechniki?” W ten sposób po dwóch latach pracy uruchomiliśmy produkcję pierwszych produktów, a później następnych.
    

Obecnie nasza firma przekształciła się w przedsiębiorstwo produkcyjno-technologiczne, które realizuje zaopatrzenie galwanizerni w wyspecjalizowane produkty chemiczne, serwis, oraz doradztwo technologiczne.    Dzięki zawartej umowie dystrybucyjnej od maja 2004 oferta BETACHEM GALWANOTECHNIKA została rozszerzona o całą gamę nowoczesnych produktów grupy COVENTYA.

    Od początku podstawową zasadą naszej pracy jest dbałość o wysoki poziom naszej oferty. Staramy się, aby nasze produkty zasługiwały na zaufanie klientów zarówno ze względu na powtarzalność parametrów, jak również ze względu na estetykę oraz zminimalizowanie problemu opakowań. Staramy się bardzo, aby nasza firma była miejscem, w którym przy kawie lub herbacie wymienić można doświadczenia, pomówić o trudnościach i znaleźć rozwiązania. W celu poprawy warunków zakupu naszych preparatów wprowadziliśmy system zakupów wysyłkowych oraz uruchamiamy sieć dystrybucji. Dokładne rozpoznanie potrzeb naszych klientów sprawia, że nasze technologie pracują zarówno w dużych, nowoczesnych automatach, i w małych ręcznych galwanizerniach. Na terenie całej Polski. Pracujemy, aby być - zgodnie z naszym hasłem - Państwa partnerem w galwanotechnice. Zachęcamy do przejrzenia naszych stron i zapraszamy do współpracy.

    Właśnie polska galwanotechnika jest trzecią zasadą naszego marketingu. Pracujemy, aby być - zgodnie z naszym hasłem - Państwa partnerem w galwanotechnice. Zachęcamy do przejrzenia naszych stron i zapraszamy do współpracy.